В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №625

Неработещи улично осветление

Начало
01.02.2021
ID:
625

Неработещо улично осветление

Подаден от: Петя Тричкова

Място/адрес: Захари Стоянов 69

Описание: Здравейте ,на ул. Захари Стоянов 69 уличната лампа не работи или премигва. В късните часове е изключително опасно!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител