В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №624

Санитарна сеч

Начало
01.02.2021
ID:
624

Паднало дърво

Място/адрес: Село Патриарх Евтимово

Описание: Здравейте. В имота ми намиращ се в село Патриарх Евтимово има орех на който клоните са върху електроразпеделителната мрежа.Има и счупен клон който е върху жиците.Кмета на населеното място отказва да приеме молбата ми. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.02.202113:32
    Уважаема г-жо Апостолова, във връзка в подадения от Вас сигнал беше извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда”. Посочените от Вас дървета - 2 броя орех (juglans regia) - са в добро здравословно състояние. Не боледуват и нямат нужда от премахване. Короната на 1 бр. дърво - орех, разположено в близост до жилищна сграда, има нужда от оформяне. Част от клоните на едното дърво са в непосредствена близост до съоражение на Електроразпределение ЮГ - Пловдив. Сигналът Ви е препратен към тях за разглеждане и вземане на мерки по компетентност. Разрешава Ви се да подкастрите две от разклоненията, които са в близост до сградата, като спазвате всички мерки за безопасност.
  • 01.02.202111:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали