В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №623

Изгоряла лампа на улично осветление, улица Орфей 2

Начало
31.01.2021
ID:
623

Неработещо улично осветление

Подаден от: Илиана Тафрова

Място/адрес: Ул.Орфей 2

Описание: Изгоряла лампа, моля да се смени,от много години не е изгаряла.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител