В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №620

Улично осветление

Начало
27.01.2021
ID:
620

Неработещо улично осветление

Подаден от: Анелия Димова

Място/адрес: Кв. Изток, бл. 2,вх. Б

Описание: Здравейте! Повече от седмица няма улично осветление пред блока ни на вх. Б. Вън е мрак вечер. Предполагам е изгоряла крушката. Моля, за съдействието и да се реши проблема. От живущите. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител