В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №615

Градски транспорт

Начало
26.01.2021
ID:
615

Друго

Подаден от: Георги Стоянов

Място/адрес: Полк. Дрангов 15

Описание: Съвсем накратко, номер 2 от градския транспорт винаги закъснява нр спазва часови диапазон на линията а след 17 часа ще е магия ако мине някоя 2ка, в момента от спирката на която чакам трябва да мине в 18 часа точно вече е 18 и 15, това не е 1вия сигнал който изпращам сега вече конкретизирам за коя линия става на въпрос благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.06.202110:25
    Уважаеми г-н Стоянов, извършена е проверка от общински служители. Превозвачът е предупреден да спазва разписанието.
  • 03.02.202108:49
    Уважаеми г-н Стоянов, сигналът е предаден за извършване на проверка към отдел "Организация на движението и транспорт".
  • 27.01.202109:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали