В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №614

Улично осветление

Начало
26.01.2021
ID:
614

Неработещо улично осветление

Подаден от: Весела стоянова

Място/адрес: Сини връх

Описание: Здравейте става въпрос за лампата срещу сини връх 52 и ел стълб на гърба на сини връх 56 в близост до ел таблото


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител