В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №612

Табели

Начало
25.01.2021
ID:
612

Въпрос

Подаден от: Ваня

Място/адрес: Асеновград

Описание: Каква е цената на една табела край на Асеновград? И дали ще имаме такава в посока Пловдив? Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202108:53
    Здравейте! Табелите се закупуват от фирмата изпълнител, с която община Асеновград има договор за поддръжка на вертикалната сигнализация. Табела за края на град Асеновград ще бъде поставена след окончателното приемане на Общия устройствен план (ОУП).
  • 26.01.202108:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали