В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №611

Улици и знаци

Начало
25.01.2021
ID:
611

Въпрос

Подаден от: Ваня

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравей те! Кажете ми от къде започва еднопосочното движение по ул. Оборище!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител