В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №610

Допълнение към сигнал ID:592

Начало
25.01.2021
ID:
610

Друго

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: ЖК Баделема

Описание: Проблема с преместваемите гаражи е в целия град,но най-вече за големите квартали-кв.Запад,квИзток и кв.Баделема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.03.202118:16
    Уважаеми г-н Иванов, с решение на Общински съвет - Асеновград са одобрени първоначално заснетите през 2008 г. съществуващи гаражни клетки. Беше направена регистрация на гаражите, без да е поставено ограничение за брой ползвания от един наемател. Няма законова уредба, която да позволи на общински служители да извършват проверка по отношение на това, за какво се ползват гаражните клетки, тъй като същите са частна собственост. Общината събира такса само за заемане на общинска площ.
  • 26.01.202108:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали