В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №609

Незаконно сметище

Начало
25.01.2021
ID:
609

Отпадъци/почистване

Подаден от: Павел Апостолов

Място/адрес: Офис на ЕКОНТ - Асеновград ул. Цар Иван Асен ІІ №125

Описание: Това е само едно от сметищата в района на Източна промишлена зона и около него. Примерът е за сметище на 150 м северозападно от базата на КОРАЛ СПЕКТЪР ООД. Има много сметища и на общински терени, разпопожени между КОРАЛ СПЕКТЪР и ул. "Цар Иван Асен II". Силно замърсен е и районът непосредствено до последната спирка на автобуси №1 и №2.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:18
    Уважаеми г-н Апостолов, уведомяваме Ви, че община Асеновград многократно е предприемала действия по почистване на нерегламентирани замърсявания, в това число и налагане на санкции при констатиране на нарушители. Община Асеновград е предвидила финансови средства за почистване на такива замърсявания. Собствениците на частни недвижими имоти са информирани, че имат задължението да опазват същите от замърсяване.
  • 25.01.202116:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали