В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №607

Прословутото сметище след новите гробища

Начало
22.01.2021
ID:
607

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Unnamed Road, 4231 Асеновград, България

Описание: Миналата година мястото беше почистено от общината но явно хората не умеят да пазят. В момента хората пак продължават да си хвърлят отпадъците.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 29.01.202109:46
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че служители на Отдел ”Екология и околна среда” към община Асеновград ежедневно извършват проверки съвместно с представители на РУ - Асеновград за недопускане на нерегламентирани замърсявания на територията на общината. В бюджета за 2021 г. община Асеновград е заложила средства за почистване на нерегламентирани замърсявания. При констатиране на замърсени имоти, които попадат в частна собственост, община Асеновград уведомява всички собственици да предприемат действия за почистване и поддържане на имотите си. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел.: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 25.01.202116:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали