В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №605

Бездомно АГРЕСИВНО куче

Начало
20.01.2021
ID:
605

Безстопанствени кучета

Подаден от: Димитър Марчев

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 2, 4230 Асеновград, България

Описание: Моля за незабавна реакция от вас! В градинките пред завод Асенова крепост АД, има куче, което е агресивно и скача на всички хора...без никаква причина! За повече информация попитайте охраната на завода.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 29.01.202109:48
    Уважаеми г-н Марчев, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. За месец февруари 2021 г. са насрочени датите 04.02.21 г. и 16.02.21 г.
  • 20.01.202110:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали