В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №604

ОПАСНОСТ!

Начало
19.01.2021
ID:
604

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: гр.Асеновград; ул. Цар Иван Асен II 9А

Описание: Днес, 19.01.2021г. в в 12,55 ч., придвижвайки се в посока от пощата в посока Районен съд - Асеновград, пред мен се отделиха от тавана на бетонния подлез, през който се преминава, две части от металната конструкция и паднаха на пътното платно , а част от тях и на тротоара. В този момент нямаше преминаващи автомобили. Следващите преминаващи се опитваха да избегнат ПТП. Същото се случи на два метра от мен и считам, че предствалява непосредствена опасност за живота на преминаващите от там пешеходци и автомобили. Моля за спешна реакция!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202116:53
    Уважаема г-жо Кюрпекова, има изготвен инвестиционен проект за конструктивно укрепване на подлеза до централната поща в Асеновград, в който е предвидено рехабилитация на плочата над тротоарното пространство. Реализирането на проекта е предвидено в инвестиционната програма за 2021 г. При нейното приемане ще се пристъпи към последващи действия.
  • 19.01.202114:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали