В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №603

Относно убийствата в Асвновградския приют

Начало
19.01.2021
ID:
603

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: София

Описание: Искаме разследване и прилагане на закона върху хората убили по брутален начин кучетата в прюта в Асеновград!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202117:01
    Уважаема г-жо Огнянова, уведомяваме Ви, че разследващи органи в Република България са единствено органите на МВР. Общинските служители нямат правомощия да разследват убийства, било то на хора или животни. По повод приюта – на територията на община Асеновград няма изграден приют за безстопанствени животни. В тази връзка, община Асеновград ще препрати сигнала Ви към РУ - Асеновград.
  • 19.01.202114:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали