В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №602

Неработещо улично осветление

Начало
18.01.2021
ID:
602

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мирослав Михалакев

Място/адрес: от пресечната точка на Атанас Мишев с улица Стою Шишков в посока квартал Лозница

Описание: Уличното осветление в района свети и загасва на случаен принцип. Подадени са множество сигнали по този проблем.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител