В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №597

кв. Запад, бл.102, бл.103, бл. 104, бл.105, бл. 106

Начало
17.01.2021
ID:
597

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван иванов

Място/адрес: Асеновград, кв. Запад

Описание: Здравейте, новите лампи направини около блоковте, полвината изгоряха, за 1 месец работа! Моля, да се сменат! Благодарим


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 29.01.202109:52
    Уважаеми г-н Иванов, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в уличното осветление в близост до проблемните блокове в квартал „Запад“.
  • 19.01.202110:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали