В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №596

Осветление

Начало
15.01.2021
ID:
596

Неработещо улично осветление

Подаден от: Весела стоянова

Място/адрес: Сини връх

Описание: Здравейте искам да подам сигнал че уличното осветление на Сини Връх не работи .Една от ламите примигва и гасне постоянно.Стълб на които е закачено осветление от доста време дава на късо излизат искри моля да се вземат мерки преди да стане проблем .Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител