В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №595

Улично осветление

Начало
15.01.2021
ID:
595

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул Хаджи Димитър Стоилов 4

Описание: Здравейте, уличното осветление (от новопоставените лампи) не работи. Намиращо се в задната страна на вх В. на ул. Хаджи Дим Стоилов 4 (до гаражите) Благодаря, успешна година.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 19.04.202116:08
    Уважаеми г-н Георгиев, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Извършен е ремонт на проблемната лампа и е възстановено осветлението на ул. „Хаджи Димитър Стоилов“ №4.
  • 15.01.202113:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали