В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №594

Отпадъци

Начало
15.01.2021
ID:
594

Отпадъци/почистване

Подаден от: Весела

Място/адрес: Сини връх 52

Описание: Здравейте бих желала да ми бъде даден варел за отпадъци .Защото не е редно да си пмашам данъците като добросъвестен гражданин.А да изхвърлям отпадъците си като отчелник.Или да ми бъде подмене стария защото е много тежък а момчетата от почистастващата фирма отказават да коментират Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:13
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че разположеният съд за битови отпадъци на улица „Сини връх” №52 ще се подмени от обслужващата фирма в срок до 29.01.21 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел.: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 15.01.202109:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали