В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №592

За поставените гаражи

Начало
13.01.2021
ID:
592

Предложение

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: целият град

Описание: Здравейте,имаме предложение за поставените гаражи.Преди време комисия мина и налепи с бележки изоставените коли.Премахнаха ги! Сега същата комисия да провери тези гаражи за какво се ползват.Има хора с по 2-3 гаража пълни с покъщнина,с дърва,строителни скелета,на друг адрес,а не там където живее.Колите им пак отвън.По този начин други хора искат да си сложат гараж и не могат.Предложението е да има по един гараж на семейство и то на адрес,където живее!Няма място за паркиране,а те си ползват гаражите за складове.Да бъдат принудени да си премахнат гаражите,ако са на друг адрес или не се ползват по предназначение.Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.03.202118:21
    Уважаеми г-н Иванов, с решение на Общински съвет - Асеновград са одобрени първоначално заснетите през 2008 г. съществуващи гаражни клетки. Беше направена регистрация на гаражите, без да е поставено ограничение за брой ползвания от един наемател. Няма законова уредба, която да позволи на общински служители да извършват проверка по отношение на това, за какво се ползват гаражните клетки, тъй като същите са частна собственост. Общината събира такса само за заемане на общинска площ.
  • 25.01.202116:50
    Уважаеми г-н Иванов, моля посочете в конкретика за кой район на Асеновград отправяте предложението си.
  • 13.01.202112:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали