В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №591

Непочистени улици

Начало
12.01.2021
ID:
591

Отпадъци/почистване

Място/адрес: улица Винарска

Описание: Здравейте, искам да Ви обърна внимание на чистотата (ТАКАВА ЛИПСВА) на улиците в квартал Свети Георги! По цялото протежение на улица Винарска от ЦДГ Бако Динчо, към вътрешността на квартала, не е почиствано повече от половин година. Улицата е в критично състояние, пълна с боклуци, листа, животински фекалии. Същото е и в парковете наоколо, този на ул. Асенова крепост (в окаяно състояние), този на кварталния клуб Свети Георги (клуба на Пальо), където и детските съоражения са е плачевно състочние-листа, боклуци, животински фекалии. тези, на които им е възложено да почистят споменатите улици и паркове пушат цял ден цигари, угарките, на които изхвърлят на същите тези улици и паркове, а при опит да им се направи забележка се правят, че не разбират български или се карат на "ромски" език.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:11
    Уважаема г-жо Димитрова, уведомяваме Ви, че улица „Винарска“ не е включена в графика за ръчно поддържане на улиците. На 19.01.21 г. бе извършено почистване на улицата. Улица „Асенова крепост“ е включена в графика за ежедневно ръчно поддържане и се почиства редовно.
  • 13.01.202111:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали