В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №587

Дупка

Начало
11.01.2021
ID:
587

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър

Място/адрес: Оборище 55

Описание: След над 2 години чакане, така ни ремонтираха дупката, която е близо до входната ни врата. Отделно пешеходците получават безплатна баня при дъжд.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител