В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №586

Опасно дърво

Начало
11.01.2021
ID:
586

Паднало дърво

Подаден от: Севда

Място/адрес: улица „Книжна фабрика“, ЖК Запад, Асеновград

Описание: Здравейте, Пиша ви във връзка със сигнал №349: https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/349 Сигналът беше отбелязан като приключен успешно и дървото като премахнато, но всъщност то не е премахнато. Продължава да бъде опасно. Бихте ли проверили и предприели мерки? Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител