В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №585

Неработещо улично осветление

Начало
10.01.2021
ID:
585

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Тинтява 1

Описание: Неработещо улично осветление на ул. Тинтява срещу номер 1. Осветлението се включва и изключва през неопределено време, като по-голяма част от времето не свети.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител