В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №584

замърсяване на околната среда

Начало
10.01.2021
ID:
584

Друго

Място/адрес: ул. „Любен Каравелов“ 18, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Искам да привлека вниманието на властите към незаконното горене на пластмасови отпадъци и щетите , който то нанася върху въздуха , който дишаме. Нехайството ни като общество , липсата на контрол и санкции за замърсителите и прекомерната толерантност, водещи до застрашителния ръст на болестите при подрастващите. Моля властите да обърнат внимание на подобни комини , които бълват отрова и които са в изобилие в определени квартали на града.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:10
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че служители на Отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка на място. Не е констатирано горене на отпадъци. При последващи проверки и констатиране на нарушители ще им бъдат съставени санкции.
  • 11.01.202112:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали