В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №583

замърсяване на околната среда

Начало
10.01.2021
ID:
583

Друго

Място/адрес: ул. „Любен Каравелов“ 18, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Нека властите видят един от многото примери в общината ни на замърсяване на околната среда. Такива примери има в изобилие.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:08
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че служители на Отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка на място. Не е констатирано горене на отпадъци. При последващи проверки и констатиране на нарушители ще им бъдат съставени санкции.
  • 11.01.202112:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали