В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №580

Пътя до село Новаково

Начало
08.01.2021
ID:
580

Пропаднал път

Подаден от: Марияна Кунева

Място/адрес: с. Новаково

Описание: Пътя от Асеновград до село Новаково се руши, има дупки и става опасен. Кога ще бъде асвалтиран?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.02.202116:27
    Уважаема г-жо Кунева, от Областно пътно управление (ОУП) - Пловдив съобщиха, че са запознати със състоянието на път II-58 (Граница: Кърджалийска област – Новаково – Тополово – Асеновград) и необходимостта от извършване на всички належащи дейности по текущо и аварийно поддържане на пътя. С оглед осигуряване на безопасността на движение, поради настъпилия зимен сезон, ОУП са организирали изкърпване със студена асфалтова смес. Планира се през 2021 г., при осигурени финансови средства от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ), да се направи превантивен ремонт, включващ изработване на технологичен проект и последващи ремонтни дейности на път II-58 (Граница: Кърджалийска област - Новаково - Топлово - Асеновград) - в участъка от км 25(+047) до км 57(+881).
  • 25.01.202116:43
    Уважаема г-жо Кунева, уведомяваме Ви, че пътната мрежа е част от Републикански път II – 58 – Асеновград – Кърджали. Това е републикански път, собственост на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ). Ще уведомим собственика на пътя за подадения от Вас сигнал.
  • 11.01.202112:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали