В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №578

Нападната от куче

Начало
07.01.2021
ID:
578

Безстопанствени кучета

Подаден от: Виолета Кръжева

Място/адрес: В района на магазин"Лидл"л"

Описание: На 23.12.2020 преди обяд вървях по тротоара между бензиностанция"Шел" и магазин " Лидл".Изведнъж от необитаемата сграда към мен се затича голямо и агресивно безстопанствено куче и бях нападната от него.Спасих се по чудо.Започнах да викам и да размахвам дамската си чанта към кучето и то както ме на падаше избяга.Нямаше хора по тротоара,само шофьорите от колите ме гледаха,дори забелязах,че някои направиха опит да спрат за да ми помогнат,но в това време за мой късмет кучето избяга. Сега се страхувам да вървя по този тротоар,макар, че пътят за дома ми минава от там.Не разполагам със снимков материал.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:21
    Уважаема г-жо Кръжева, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни.
  • 11.01.202112:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали