В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №577

Опасни дупки

Начало
07.01.2021
ID:
577

Опасна улична дупка

Подаден от: Иванка

Място/адрес: Пътят Асеновград до с. Козаново

Описание: Целият път е в дълбоки дупки, които са предпоставка за птп и потрошени коли. В началото на зимата се запълниха няколко дупки, които след първият дъжд станаха още по дълбоки.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 08.03.202118:22
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че сме запознати с влошеното експлоатационно състояние на пътя. Предвид непрекъснато влошаващото се състояние, през декември 2020 г. сме изпратили доклад до Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ), с молба, на пътя да се изготви технологичен проект за превантивен ремонт. Към настоящия момент е получено разрешение поддържащата фирма „Европейски пътища“ АД да изготви такъв. След изработване на технологичен проект, при осигурени финансови средства, ще се изпълни превантивен ремонт.
  • 25.01.202116:48
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че пътната мрежа е част от републикански път, собственост на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ). Ще уведомим собственика на пътя за подадения от Вас сигнал.
  • 11.01.202112:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали