В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №576

Улов на безстопанствени кучета на територията на града.

Начало
07.01.2021
ID:
576

Безстопанствени кучета

Подаден от: инж. Димитър Стойчев

Място/адрес: ул. Иван Вазов № 34 АСЕЛА АД и района

Описание: В района на фирма АСЕЛА АД Асеновград обикалят много безстопанствени кучета на глутница. Много агресивни и опасни за хората.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:22
    Уважаеми г-н Стойчев, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни.
  • 11.01.202112:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали