В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №574

Във връзка с безопасността и спокойствието на населението

Начало
07.01.2021
ID:
574

Безстопанствени кучета

Подаден от: Иван Георгиев Попов

Място/адрес: 58 32, 4252 Червен, България

Описание: Глутница от 6 и повече бездомни кучета притесняват населението на село Червен. Кметството на селото са уведомени устно. Моля да се предприемат законоустановени мерки .


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 03.02.202117:03
    Уважаеми г-н Попов, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни. За месец февруари 2021 г. са насрочени датите 04.02.21 г. и 16.02.21 г.
  • 07.01.202116:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали