В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №573

Липса на отговор

Начало
06.01.2021
ID:
573

Друго

Място/адрес: ул. „Одрин“ 1, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Искам да подам сигнал за необработена молба, входирана в Община Асеновград с Номер 14.00.2455 от 12.04.2019, относно искане за изграждане на нова детска площадка в кв. Свети Георги (в близост до Каварджията/ЦДГ Бако Динчо). Върху молбата стоят подписите на десетки живущи и заинтересовани граждани. Виждаме сериозно неглижиране на проблема, както от миналото ръководство на Община Асеновград, както и от настоящото ръководство! Виждаме и сериозен проблем с чистота в квартала, улиците не се почистват (нито се метат, да не говорим, че единственото миене зависи само от природата и става по време на валежи), градинките също-изключително мръсни, непочистени от листа, пълни с кучешки, котешки и други животински екскременти. Очакваме Вашата бърза и адекватна реакция. С уважение, С. Кафалов


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител