В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №570

Неработещо улично осветление

Начало
06.01.2021
ID:
570

Неработещо улично осветление

Място/адрес: гр. Асеновград ул."Речна"38

Описание: Здравейте, на ул."Речна"38 блока срещу Пожарната. От вътрешната страна към входовете има улична лампа, която не свети повече от месец.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител