В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №569

Ремонтни дейности на ул. "Клокотница"- Стар сигнал № 549

Начало
04.01.2021
ID:
569

Друго

Място/адрес: ул."Клокотница"

Описание: Здравейте, на 15.12.2020 подадох сигнал (, за да не с еповтарям просто отворете сигнал № 549). Днес- три седмици по- късно, получих отговор, който не само не решава проблемът, а звучи меко- казано смехотворно. Бях чувала, че в тази община не се прави нищо, но сега вече имам и доказателство за това. Как може отговорът на сигнала ми да е, че няма как да има санкциионирани, след като снимката била направена след 17ч. Не, снимката не е направена след 17ч.- само сигналът е пратен тогава и тогава е качена снимката на сайта ви. Уникално!!!! И аз съм съвестен данъкоплатец в тази община...


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 07.01.202116:06
    Уважаема г-жо Семерджиева, извършена е проверка от служители на Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи". Установено е, че ремонтът, който община Асеновград извършва за подмяна на канализацията, не се възпрепятства от моторни превозни средства (МПС). Няма основание за санкции. Прилагаме и снимков материал.
  • 04.01.202116:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали