В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №568

Незаконна скоба за паркиране

Начало
04.01.2021
ID:
568

Незаконно строителство

Място/адрес: бл. Възход ; ул.Лозница № 2

Описание: Здравейте , Пиша Ви отново относно сигнала за скобата пред бл. Възход ул.Лозница №2 , която въпросния господин с автомобил TOYOTA RAV4 / PB4174KX /, не само че не я е премахнал , но и твърди че си е платил за поставянето и продължава да я използува. Надявам се че този път ще я демонтирате или и ние да си поставим по една скоба .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.04.202116:16
    Здравейте! Изпратено е писмо до собственика за премахване на скобата.
  • 02.03.202116:33
    Здравейте! На Христо Славчев е изпратено писмо с изх. номер №47 от 08.02.21 г. за представяне на разрешително за поставяне на антипаргинг скоба. Очакваме да ни бъдат представени необходимите документи. В противен случай ще бъде санкциониран.
  • 04.01.202115:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали