В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №567

Боклук

Начало
30.12.2020
ID:
567

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Сини връх“ 61, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Боклуци които не се чистят от седмици


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 06.01.202114:04
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че Оощина Асеновград е извършила почистване на замърсения терен на 06.01.21 г. При повторно възникнали проблеми може да се сигнализирате на телефон: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 31.12.202010:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали