В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №566

Сигнал 499

Начало
30.12.2020
ID:
566

Незаконно строителство

Подаден от: Борислав Русев

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 1А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Моля обърнете внимание на сигнал номер 499. Човекът от блока продължава да руши новопостроеният тротоар кърти копа маха плочки мести знаци и си прави парко място за неговите автомобили. Моля човек от общината да вземе мерки. Изнася плочките и циментира не негова собственост.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202116:59
    Уважаеми г-н Русев! При подаването на сигнала са изпратени представители на община Асеновград. Установен е разрушен тротоар към програма "Градска среда". Към момента на проверката не е установено кой е извършителят. Предвид обстоятелствата и финансите, ще бъде възстановена целостта на разрушения тротоар.
  • 31.12.202010:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали