В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №565

Чистота в квартал Запад

Начало
29.12.2020
ID:
565

Отпадъци/почистване

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: Квартал Запад

Описание: Здравейте, Защо е квартал Запад не се почиства по тротоарите и детските площадки? Навсякъде в града има чистачки, а тук няма и една. Сложиха се пейки и маси, но около тях е пълно с боклуци и листа. Поне на обществените места трябва да има почистване. Въпросът ми е кога ще има назначени чистачки редовно да почистват в квартала? Има 1-на, но тя не може да смогне. Така детските площадки стават неизползваеми и обезмислят направата и функцията им - да са приятно място и кът за деца.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.01.202117:00
    Уважаеми г-н Иванов, уведомяваме Ви, че от 04.01.21 г. има назначени работници, които постоянно ще поддържат детските и спортните площадки и междублоковите пространства в квартал "Запад".
  • 30.12.202011:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали