В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №563

Кв. Запад

Начало
25.12.2020
ID:
563

Опасна детска площадка

Подаден от: Веселка Славчева

Място/адрес: Кв. Запад детската площадка зад кафе Хелиус

Описание: Липсва болт на седалка на люлка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.01.202115:49
    Уважаема г-жо Славчева, при сключване на договора за текуща поддръжка на детски площадки на територията на община Асеновград за 2021 г. ще бъде възложено изпълнението на необходимия ремонт.
  • 30.12.202011:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали