В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №562

Ново осветление

Начало
23.12.2020
ID:
562

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Хан Кардам“ 5, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Не работи осветлението пред блок 3/5


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 29.03.202115:24
    Уважаеми г-н Алексиев, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система на ул. „Хан Кардам“ №5, пред блок 3/5 в кв. „Запад“.
  • 30.12.202011:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали