В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №561

Не е останал път

Начало
23.12.2020
ID:
561

Опасна улична дупка

Подаден от: Blagovest Kolev

Място/адрес: Златовръх Хаджи Димитър 13

Описание: Само да ви кажа че днес едва се разминах с едно БМВ защото и той се опитваше да избяга от дупките които са точно на Завоя на 40-те Извора . Така по същество ако беше станало нещо не ми се мисли кой щеше да ми се обяснява защо по пътя има дупки и е станал инцидент . Така че взимайте мерки ,Първомайския път е най-зле от всякъде другаде ако минеш е по-добре . Стига ми рязахте лентички ами направете това което се изисква от вас затова сме ви сложили на тая работа все пак нали!?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202115:59
    Здравейте! В допълнение към отговора Ви уведомяваме, че от Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив информираха, че са запознати с експлоатационното състояние на републикански път III-667 „Плодовитово - Първомай - Асеновград“. Предложени са конкретни мерки за подобряване на експлоатационното състояние на пътя, като е докладвана необходимостта от извършване на ремонтни дейности пред Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ) и се очаква одобрение на необходимите финансови средства за реализиране на ремонта.
  • 04.01.202115:43
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък спада към републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управлавление (ОПУ) - Пловдив. Сигналът ви е препратен към ОПУ.
  • 30.12.202011:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали