В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №560

Транспортна схема

Начало
23.12.2020
ID:
560

Въпрос

Подаден от: Кремена Матеева-Спасова

Място/адрес: Асеновград кв. Баделема бл.12

Описание: На 22.12.20г. ог Пловдив за Асеновград , автобус в 10.20 ч. предвиден по разписание нямаше.На около 25 човека се наложи да изчакат следващия в 10.50ч.В 10.30ч.не пътува и мотриса за Асеновград.Информирана съм,че е променена транспортната схема,но защо не се спазва действащото разписание и при промяна адекватно не се информират пътниците?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

История на промените

  • 25.01.202116:41
    Уважаема г-жо Матеева-Спасова, в допълнение към отговора на сигнала Ви уведомяваме, че от фирмата превозвач ЕТ „Стойчев и Син“ информираха, че в края на декември 2020 г. е имало нарушение на транспортната схема по линия Асеновград – Пловдив, която се е дължала изцяло на проблеми във връзка с пандемията от COVID-19. В случая става въпрос за форсмажорни обстоятелства. Оттогава и към настоящия момент, курсовете се изпълняват по разписание.
  • 30.12.202011:54
    Уважаема г-жо Матеева-Спасова, пълна информация по поставения от Вас проблем може да откриете - ТУК: https://www.asenovgrad.bg/bg/novini/obshtina-asenovgrad-nyama-vina-za-situatsiyata-s-prevozite-do-plovdiv-problemat-e-reshen

Всички видове сигнали