В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №557

Неработещо улично осветление

Начало
21.12.2020
ID:
557

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. Захари Стоянов 28

Описание: Получих съобщение на 20.12.2020 г., че уличното осветление вече работи и е поправено, след подаден от мен сигнал. Към дата 20.12.2020 г. 21:30 не работеше. Моля, да бъдат взети мерки за поправка на уличното осветление. На посочения адрес - ул. “Захари Стоянов” 28. Не уведомявайте за извършена поправка без да е направена такава! Моля, поправете в най-кратък срок!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.01.202116:01
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем с уличното осветление на улица “Захари Стоянов” №28. Осветлението на улицата вече функционира.
  • 21.12.202012:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали