В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №554

Опасен участък за пешеходци, липсва тротоар

Начало
17.12.2020
ID:
554

Друго

Подаден от: Радомира Михова

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 5А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Липсва каквато и да било възможност да се стигне безопасно пеша до параклиса Св. Козма и Дамян, посока хотел Чифлика, Горно Воден. Мястото е предпочитано за разходка от много хора, известно е като - Чешмичката. Няма пешеходна пътека, няма видимост и за шофьорите, които хвърчат с бясна скорост и това е предпоставка за инциденти. Предлагам да се изрежат храстите, да се направят тротоари, да се постави маркировка, да се обозначи със знаци мястото за пресичане към планината, шофьорите да знаят, че има постоянен поток от пешеходци.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:29
    Уважаема г-жо Михова, Вашият сигнал бе разгледан отново. Извършен е оглед и проверка, които са установили, че участъкът е авариен път, поради което не може да се извършват посочените дейности.
  • 22.06.202110:39
    Уважаема г-жо Михова, пътят е общински и тъй като трасето е извън строителните граници на населеното място, пешеходното движение се осъществява по банкета. Не се предвижда изграждане на тротоари. Почистването на храстите ще бъде възложено на фирма изпълнител. Ще се обмисли и вариантът за поставяне на подходящи пътни знаци.
  • 18.12.202010:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали