В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №551

Голямо и агресивно куче

Начало
17.12.2020
ID:
551

Безстопанствени кучета

Подаден от: Милена Петрова

Място/адрес: ул. „Гоце Делчев“ 10, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! От няколко дена в района на градинката на улиците "Гоце Делчев" и "Свобода" обикаля голямо и АГРЕСИВНО мъжко куче, което ни скача и хапе якетата (поне за сега). Няма страх от нищо и е трудно да се пазим от него. Често спи пред входа на кооперацията ни - ул. "Гоце Делчев" 21. Надявам се да предприемете нужните мерки в най-скоро време!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:23
    Уважаема г-жо Петрова, уведомяваме Ви, че сигналът е записан от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград и при следващ улов ще бъде предаден на екипа за улов на безстопанствени животни.
  • 17.12.202014:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали