В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №550

Неработещо осветление

Начало
16.12.2020
ID:
550

Неработещо улично осветление

Подаден от: Елена Дикова

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II №89

Описание: На посочения адрес има невъзстановено осветление след ПТП. След трикратно подаване на сигнал по телефона осветлението не е възстановено. Това създава предпоставки за нови катастрофи с пешеходци и автомобили.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител