В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №549

Ремонтни дейности на ул. "Клокотница"

Начало
15.12.2020
ID:
549

Друго

Място/адрес: Асеновград, ул."Клокотница" (между "Илинден" и "Добруджа"

Описание: Здравейте, от 08.12.2020г. на ул. "Клокотница" се извършват ремонти дейности- смяна на водопровод. На 11.12.2020 фирмата/ изпълнител залепи по всички стълбове на улицата информация, да не се паркират коли от 14.12.2020 до преключване на ремонтните дейности. Напълно разбираемо е, защото това пречи на работата по ремонта. Защо няма санкции или принудително отстраняване на автомобилите на тези, които все още продължават да паркират на улицата? Собствениците могат да бъдат открити много лесно по регистрационен номер на МПС. Прилагам снимка, като има и други спрени МПС-та. Много малка част от тях са на служители на фирмата- изпълнител. Предварително благодаря за отделеното време и своевременна реакция.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.01.202115:27
    Уважаема г-жо Семерджиева, относно паркирани моторни превозни средства (МПС) на улица „Клокотница“ – снимковият материал, приложен към сигнала, е направен след 17:00 ч., от което следва, че не могат да бъдат наложени санкции на паркирани МПС от „Инспекторат, паркинги и гаражи“. Предполага се, че ремонтът, който извършва ВиК в този час на деня, вече е приключил.
  • 15.12.202017:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали