В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №548

Опасна сграда

Начало
15.12.2020
ID:
548

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Адриана Христозова

Място/адрес: ул. „Марица“ 6В, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, На сградата на бул. България над казиното има опасна козирка, която се руши и падат големи парчета на тротоара. Всеки ден от там минават много пешеходци, деца, майки с колички. Едно паднало парче би могло да убие човек. Нека се премахне козирката преди да е станала беля. Днес минавайки по тротоара също имаше паднали парчета, прилагам снимки.Смятам, че е много опасно. Поздрави!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202116:52
    Уважаема г-жо Христозова, живущите са писмено уведомени за задълженията си да свикат общо събрание и да вземет решение за отремонтиране на козирката и обрушената мазилка по фасадата на блока на улица „Марица“ №6. След решението му е необходимо да се започне ремонтът, който не търпи отлагане, тъй като падат от козирката големи парчета бетон и има опасност за минаващите пешеходци отдолу по тротоара.
  • 15.12.202016:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали