В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №544

Мръсотия до шия

Начало
13.12.2020
ID:
544

Отпадъци/почистване

Подаден от: Николета Апостолова

Място/адрес: с.Лясково

Описание: Погледнете какво се случва в красивото с.Лясково,до кога ще е така? Моля Ви направете нещо.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 20.12.202019:11
    Уважаема г-жо Апостолова, уведомяваме Ви, че от 01.03.19 г. община Асеновград има сключен договор с фирма „КМД“ ЕООД с предмет „Събиране и транспортиране на битови отпадъци от 27 населени места на територията на община Асеновград“. Обслужването на съдовете за битови отпадъци се извършва, спрямо наличните финансови средства на всяко населено място. За 2020 г. е предвидено обслужване на съдовете за отпадъци девет пъти годишно. Кметство село Лясково предприе мерки за събиране на отпадъците, които при следващо обслужване на съдовете за битови отпадъците ще бъдат извозени.
  • 14.12.202009:01
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали