В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №543

Неработещо улично осветление

Начало
12.12.2020
ID:
543

Неработещо улично осветление

Подаден от: Милен Червенков

Място/адрес: ул.Генерал Дандевил 10

Описание: От няколко дена няма улично осветление .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.12.202019:25
    Уважаеми г-н Червенков, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем с уличното осветление на улица „Генерал Дандевил“ №10. Осветлението на улицата работи.
  • 14.12.202009:01
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали